Ons team

Onze medewerkers aan u voorgesteld.

Volvo Leeuwarden

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Wouter Postma

    Verkoop (Leeuwarden)

    058 2655004
    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  2. Ronald Nederhoed

    Verkoop (Leeuwarden)

    058 2655002
    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  3. Rienk Post

    Receptie (Leeuwarden)

    058 2655000
    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  4. Tineke Sjoerdsma

    Receptie (Leeuwarden)

    058 2655000
    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  5. Lolkje Galema

    Receptie (Leeuwarden)

    058 2655000
    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  6. Gerard Zijlstra

    Magazijn (Leeuwarden)

    058 2655001
    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  7. Marianne Kreeft

    Administratie (Leeuwarden)

    058 2655000
    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  8. Sipke Nicolai

    Administratie (Leeuwarden)

    058 2655000
    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  9. Mark Niehof

    Monteur (Leeuwarden)

    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  10. Meindert Regnerus

    Monteur (Leeuwarden)

    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  11. Robbert Jan Rhee

    Monteur (Leeuwarden)

    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  12. Viktor Hoolsema

    Monteur (Leeuwarden)

    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  13. Arnout Kivit

    Monteur (Leeuwarden)

    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  14. Johannes Veldman

    Monteur (Leeuwarden)

    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  15. Gerrit van Hijum

    Monteur (Leeuwarden)

    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  16. Loekie Bosma

    Interieur verzorgster (Leeuwarden)

    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

  17. Johannes Miedema

    Chauffeur (Leeuwarden)

    leeuwarden@vanderschaaf-friesland.nl

Volvo Drachten

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Wim Borstlap

    Vestigingsmanager (Drachten)

    drachten@vanderschaaf-friesland.nl

  2. Arjen Posthuma Linthorst

    Verkoop (Drachten)

    drachten@vanderschaaf-friesland.nl

  3. Jan-Hendrik de Vries

    Receptie (Drachten)

    drachten@vanderschaaf-friesland.nl

  4. Sipke Brouwer

    Magazijn (Drachten)

    drachten@vanderschaaf-friesland.nl

  5. Lucas Overkamp

    Monteur (Drachten)

    drachten@vanderschaaf-friesland.nl

  6. Oane Bos

    Monteur (Drachten)

    drachten@vanderschaaf-friesland.nl

  7. Albert Woudstra

    Monteur (Drachten)

    drachten@vanderschaaf-friesland.nl

  8. Jeroen Spoelstra

    Monteur (Drachten)

    drachten@vanderschaaf-friesland.nl

Volvo Sneek

Voor meer informatie over onze vestiging, kijk op onze vestigingsinformatie-pagina.

  1. Paul van de Kamp

    Verkoop (Sneek)

    pvandekamp@vanderschaaf-friesland.nl

  2. Stefan Huisman

    Verkoop (Sneek)

    shuisman@vanderschaaf-friesland.nl

  3. Berend Nijholt

    Receptie (Sneek)

    bnijholt@vanderschaaf-friesland.nl

  4. Romke van der Heide

    Receptie (Sneek)

    rvanderheide@vanderschaaf-friesland.nl

  5. Volken van Stralen

    Monteur (Sneek)

    vvanstralen@vanderschaaf-friesland.nl

  6. Wouter Alblas

    Monteur (Sneek)

    walblas@vanderschaaf-friesland.nl

  7. Arjan Hoekstra

    Monteur (Sneek)

    sneek@vanderschaaf-friesland.nl

  8. Emiel Louwrink

    Monteur (Sneek)

    elouwrink@vanderschaaf-friesland.nl

Directie

  1. Joost Schaap

    Directie

    joost@jacobschaap.nl

  2. Jacob Schaap

    Directie

    jacob@jacobschaap.nl